Biuro Karier UAM zaprasza na spotkanie „Kariera na językach”

Oferty pracy, praktyk i staży (w Polsce i za granicą), spotkania z pracodawcami, ciekawe warsztaty i szkolenia, konkursy, konsultacje, porady – to wszystko już 30 maja w Collegium Novum!

Udział w targach pracy „Kariera na językach” to niepowtarzalna okazja dla wszystkich osób, które chcą podnosić swoje kompetencje językowe, a karierę zawodową wiążą z pracą w międzynarodowym środowisku. W jednym miejscu zgromadzą się pracodawcy, którzy poszukują pracowników (studentów, absolwentów, specjalistów)  znających języki obce na poziomie co najmniej B2.

 

Wszyscy uczestnicy będą mieli okazję zastanowić się nad kierunkiem rozwoju własnej kariery zawodowej w oparciu o informacje na temat możliwości wykorzystania umiejętności lingwistycznych na współczesnym rynku pracy.

Doświadczeni trenerzy poprowadzą szkolenia dotyczące aktualnych trendów związanych z rekrutacją i zdobywaniem doświadczenia zawodowego. Opisy szkoleń dostępne są pod adresem http://tinyurl.com/KnJ2017-oferta-szkoleniowa.

Formularz zapisów: http://tinyurl.com/KnJ2017-zapisy
Na uczestników będzie czekać możliwość skonsultowania dokumentów aplikacyjnych, uzyskania porad ekspertów oraz wzięcia udziału w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.
Szczegółowe informacje na stronie internetowej biurokarier.amu.edu.pl
oraz na portalu Facebook: www.facebook.com/biuro.karier.uam.
30 maja 2017, 11.00 – 15.00
Collegium Novum – aleja Niepodległości 4
WSTĘP WOLNY