Drugi nabór na studia

Rusza dodatkowy nabór na studia I oraz II stopnia!

 

STUDIA STACJONARNE:

Drugi nabór na studia stacjonarne II stopnia na kierunkach:

Dziennikarstwo i komunikacja społeczna (spec. Dziennikarstwo, Dziennikarstwo sportowe, Reklama i Promocja) trwa do 13 października br.

Bezpieczeństwo Narodowe (spec. Administracja porządku i bezpieczeństwa, Bezpieczeństwo międzynardowe, Zarządzanie kryzysowe) trwa do 13 października br.

Politologia (spec. Administracja samorządowa, Marketing polityczny i doradztwo polityczne, Reklama i promocja, Zarządzanie organizacjami społeczno-ekonomicznymi, Zarządzanie zasobami ludzkimi) trwa do 13 października br.

Stosunki międzynarodowe (spec. Azja Wschodnia i Południowa, Bliski Wschód, Dyplomacja i stosunki konsularne, Gospodarka światowa i biznes międzynarodowy, Współpraca europejska) trwa do 13 października br.

 

STUDIA NIESTACJONARNE:

Drugi nabór na studia niestacjonarne I stopnia na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna trwa do 5 paźdzniernika br.

Drugi nabór na studia niestacjorane I stopnia na kierunkach: Bezpieczeństwo narodowe, Politologia, Stosunki międzynarodowe trwa do 12 października br.

Drugi nabór na studia niestacjonarne II stopnia na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja spoleczna (spec. Reklama i promocja, Zarzadzanie komunikacją w biznesie) trwa do 5 października br. 

Drugi nabór na studia niestacjonarne II stopnia na kierunkach:

Bezpieczeństwo narodowe (spec. Administracja porządku i bezpieczeństwa, Bezpieczeństwo i porządek publiczny, Bezpieczeństwo międzynarodowe, Zarządzanie kryzysowe) trwa do 13 października br.

Politologia (spec. Zarządzanie zasobami ludzkimi) trwa do 13 października br.

Stosunki międzynarodowe (spec. Dyplomacja i stosunki konsularne, Gospodarka światowa i biznes międzynarodowy) trwa do 13 października br. 

 

Składanie dokumentów trwa od 21.09 do 14.10 w godzinach 9:00 – 14:30, w pokojach: 34 (Dziennikarstwo i komunikacja społeczna) i 44 (Bezpieczeństwo Narodowe, Politologia, Stosunki Międzynarodowe). 

Zapraszamy!