Jeronimo Day na WNPiD

Marzysz o pracy w wielkiej korporacji? Kończysz studia i zastanawiasz się, co dalej? Szukasz płatnych staży wakacyjnych? Przyjdź na spotkanie z przedstawicielami Jeronimo Martins, które odbędzie się w środę, 16 stycznia, o godzinie 18:30 w sali 120.  Jest to wyjątkowa szansa na poznanie tajników funkcjonowania międzynarodowego lidera sprzedaży detalicznej.

Nasi pracownicy opowiedzą Wam również o programach talentowych, które są wspaniałą możliwością dla młodych, ambitnych ludzi, którzy marzą o karierze w korporacji. Jako firma oferujemy zarówno płatne praktyki wakacyjne w jednym z naszych biur, jak również płatny  program manedżerski. Oprócz tego, studenci zainteresowani rozwojem oraz zdobyciem doświadczenia zawodowego u lidera branży retail mogą wziąć udział w rocznym programie ambasadorskim, gdzie będą mogli poznać od podstaw funkcjonowanie firmy. 

 Wydarzenie jest również wspaniałą okazją na obalenie mitów dotyczących pracy w korporacji. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania, zarówno na temat rekrutacji, ścieżek rozwoju, jak i 20 programów socjalnych obejmujących pracowników firmy Jeronimo Martins. 

Jeronimo Martins to firma łącząca w sobie polską pracowitości portugalską pasję. Praca w Jeronimo to wspaniała przygoda, która nie ogranicza się do sieci sklepów Biedronka. To także zespół wspaniałych, pełnych energii ludzi, którzy dbają o to, by polepszyć jakość oferowanych usług, zarówno w Polsce, jak i Portugalii czy Kolumbii.