Seminaria magisterskie (stacjonarne) – wyniki I tury i II tura zapisów

Wyniki rejestracji na seminaria magisterskie dla studiów stacjonarnych są już widoczne w USOSweb.

Po zalogowaniu do USOSweb należy przejść do zakładki „Dla studentów” a następnie kliknąć w menu po lewej stronie „koszyk” – w koszyku można sprawdzić status rejestracji na seminarium (wykaz i opis statusów rejestracji).

Osoby, które nie zostały przydzielone do żadnego seminarium lub nie brały udziału w I turze powinny zapisać się na seminarium w II turze.

II tura zapisów na seminaria magisterskie dla studiów stacjonarnych zostanie uruchomiona w piątek 21.12.2018 r. o godz. 18.00.

Zapisy będą otwarte do 23.12.2018 r.

W II turze dostępne są tylko niektóre seminaria i liczba miejsc w grupach jest ograniczona. Przy zapisach decyduje zasada „kto pierwszy ten lepszy”.

Instrukcja rejestracji na seminaria – w II turze wybierane jest tylko jedno seminarium.

Informacje o zakresach tematycznych poszczególnych seminariów znajdują się tutaj:

Poniżej przedstawiamy listę promotorów dostępnych w rejestracji dla poszczególnych kierunków. Pogrubioną czcionką zaznaczeni są promotorzy dostępni w drugiej turze na poszczególnych kierunkach:

pogrubione – seminarium do wyboru w II turze
+ – seminarium dodane do II tury
niepogrubione – seminarium uruchomione, niedostępne w II turze (brak wolnych miejsc w grupie)
przekreślone – seminarium nieuruchomione

BEZPIECZEŃSTWO NARODOWE:

  1. Adamczyk Anita
  2. Czachór Zbigniew
  3. Fiedler Radosław
  4. Jeliński Edward
  5. Kiwerska Jadwiga
  6. Konieczny Jerzy
  7. Koszel Bogdan
  8. Nowiak Wojciech
  9. Sakson Andrzej
  10. Skarżyński Mirosław
  11. Walkowski Maciej
  12. Wejkszner Artur

DZIENNIKARSTWO I KOMUNIKACJA SPOŁECZNA:

  1. Adamczyk Wojciech
  2. Andruszkiewicz Iwetta
  3. Cisak Wojciech
  4. Donaj Łukasz
  5. Hajder Krzysztof
  6. Jeliński Edward
  7. Koszel Bogdan
  8. Kowalczyk Ryszard
  9. Lesiewicz Elżbieta
  10. Mazurczak Witold
  11. Nowiak Wojciech
  12. Pawełczyk Piotr
  13. Piontek Dorota
  14. Przybylska-Maszner Beata
  15. Sakson Andrzej
  16. Skrzypczak Jędrzej
  17. Stępińska Agnieszka
  18. Wiśniewski Janusz
  19. Żyromski Marek

POLITOLOGIA:

  1. Adamczyk Anita
  2. Kmieciak Robert
  3. Kowalczyk Ryszard
  4. Musiał-Karg Magdalena
  5. Stelmach Andrzej
  6. Trosiak Cezary
  7. Walkowski Maciej
  8. Żyromski Marek

STOSUNKI MIĘDZYNARODOWE:

  1. Andruszkiewicz Iwetta
  2. Bryła Jolanta
  3. Czachór Zbigniew
  4. Fiedler Radosław
  5. Gałganek Andrzej
  6. Jańczak Jarosław
  7. Musiał-Karg Magdalena
  8. Osiewicz Przemysław
  9. Przybylska-Maszner Beata