Zapraszamy na koncert noworoczny!

orkiestraNowy rok warto zacząć od ukulturalnienia! Jeśli chcecie posłuchać wyjątkowego koncertu muzyki filmowej i klasycznej w wykonaniu znakomitej orkiestry, nie czekajcie – liczba biletów ograniczona!

To wyjątkowe wydarzenie muzyczne w wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Sił Powietrznych pod dyrekcją kapelmistrza mjr. Pawła Joksa, odbędzie się w sobotę 17 stycznia 2015 r. o godz. 17:00 w auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu przy ul. Wieniawskiego 1. W programie koncertu przewidziana jest muzyka straussowska oraz filmowa.

Koncert odbywa się pod patronatem Dowódcy Garnizonu Poznań gen. bryg. pil. Dariusza Malinowskiego, Rektora UAM prof. dr. hab. Bronisława Marciniaka oraz Dziekana Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa prof. dr hab. Tadeusza Wallasa.

Mamy dla Was do przekazania kilka podwójnych biletów na koncert! Otrzymają je studenci WNPiD, którzy zgłoszą chęć udziału w wydarzeniu muzycznym na adres mailowy marketing.wnpid@amu.edu.pl. Obowiązuje zasada „kto pierwszy ten lepszy”!

Podczas koncertu obowiązują stroje wieczorowe. Prosimy o zajmowanie wolnych miejsc od rzędu XIV na parterze oraz na balkonach. Mamy nadzieję, że spotkamy się na koncercie w licznym gronie i wspólnie uczcimy nowy rok znakomitą muzyką w wykonaniu orkiestry znanej w całej Polsce.